O firmie

INSTAL-KLIMA

Firma INSTAL-KLIMA to młoda, prężnie i dynamicznie rozwijająca się firma z branży chłodniczo-klimatyzacyjnej. Specjalizuje się w doborze, sprzedaży i montażu urządzeń klimatyzacyjnych w biurach, sklepach, salonach, pomieszczeniach technicznych, gastronomicznych, lokalach mieszkalnych, itp.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z pełnym profesjonalizmem i z zaangażowaniem realizując najbardziej złożone projekty, proponując sprawdzone i niezawodne rozwiązania. To wszystko po to aby zaspokoić wszelkie potrzeby naszych Klientów indywidualnych czy komercyjnych gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług.

Każdy projekt rozpoczynamy od analizy technicznej, dobierając najbardziej optymalne rozwiązania także korzystne pod względem ekonomicznym dla inwestorów.

Dodatkowo oferujemy usługi w zakresie konserwacji i modernizacji.

Od samego początku stawiamy na jakość, a nie na ilość.
Na życzenie klienta montujemy różne marki klimatyzatorów.

0
Przejechane kilometry
0
Długość instalacji
0
Ilość montaży
0
Ilość klientów

NaszE Standardy

  Świadczone przez nas usługi cechuje najwyższa jakość oraz sprawdzona niezawodność. Powierzone nam zadania są wykonywane z wielką dokładnością, starannością i zawsze na czas.

   Dążymy do tego, aby wizerunkiem naszej firmy była bezawaryjność, porządek i wysoki poziom wykonywanych usług.

    Nasza Firma proponuje klientowi urządzenia z nowoczesnego parku maszynowego, urządzenia są składane maszynowo, dzięki czemu niektóre elementy, których nie wykonał by człowiek zrobi to maszyna dzięki czemu elementy są wykonane z precyzją.

     Jakość dostarczanych urządzeń jest na wysokim poziomie, urządzenia są wykonane staranie oraz wizualnie. Nadają się do biura jak i do domu.

     PARTNERZY